פלס לייזר Klein 93LCLS

פלס לייזר הינו פלס ביצועים גבוהים לאנשי מקצוע. מיישר זהו מספק מערכת ייצוב עצמית ומטוטלת אמינה עם קווי מפלס לייזר בהירים ונקודה אנכית של 90 מעלות. מצויד בהרכבה מגנטית משולבת ותושבת קליפ תקרה רב תכליתית נוספת, מאפשר שפע של יישומי יישור ופריסה.
מעל 1500ביקורות
4.6/5

משלוח חינם על ידי אמזון

זול יותר מכל חנות בישראל

  • קווי לייזר אופקיים ואנכיים ביישור עצמי, קלים לקריאה עם לייזרים נקודתיים כדי לאתר מיקומים
  • מקרין קווים אופקיים ואנכיים באופן עצמאי או ביחד ליישורים שונים
  • מארז נשיאה מפלסטיק קשיח עמיד במים ואבק
  • סוגר הרכבה מגנטי 360 מעלות עם חוטי הרכבה של חצובה.
  • מצורף מהדק הרכבה נוסף לשימוש ביישומי רשת תקרה
  • עמיד מספיק כדי לעמוד בנפילה של מטר וחצי
  • כולל מגנטים  עוצמתיים

 

אם חשבתם שלעולם לא תזדקקו לפלס לייזר, חשבו שוב! הם יכולים לקצר משמעותית משימות מדידה ופילוס רבות. כמה שימושים כוללים התקנת רשת תקרה, מדפים, ארונות כמו גם דלתות אינסטלציה ושמירה על גבהים עקביים בעת הרכבת חפצים מרובים. הלייזר בעצם נותן לך קו ישר לחלוטין למעקב עבור כל יישום נדרש.

הדבר הראשון ששמתי לב אליו בפתיחת ערכת פלס הלייזר 93LCLS של קליין, הוא המארז המעוצב היטב. המארז כולל תפס מתכת איכותי. מגוון אפשרויות הרכבה כמו גם הסוללות הנדרשות. אציין שמצאתי את תא הסוללות הדוק עד שהייתי צריך ללחוץ כדי לסגור אותו. התא מרופד באטם גומי קטן ונראה שנועד להרחיק את האלמנטים אחד מהשני, וייתכן שזו הסיבה שהוא כה הדוק.

ליחידה מגוון רחב של אפשרויות הרכבה. הבסיס מושחל לקבלת חצובה סטנדרטית , כמו גם חצובת סקר גדולה יותר. בנוסף לתושבי חצובה, היחידה מגיעה עם שני סוגרים. הראשון מתחבר ללייזר ויש לו קצת התאמה למעלה ולמטה במידת הצורך. סוגר זה מכיל שני מגנטים להרכבת הלייזר כנגד אובייקט מתכת, וכן חורים להחליק מעל ברגים אם זו שיטת ההרכבה הרצויה. הסוגר השני מכיל קליפ ורגל. הקליפ משמש לאחיזה על רשת תקרה והרגל מונחת על הקיר כדי למנוע ממשקל הלייזר לעוות את רשת התקרה. לתושבת זו יש גיליון מתכת מאחור המתלכד למגנטים של הסוגר הראשון.

מארז סמן הלייזרמתפס מגנטי פלס לייזר

ל- Klein 93LCLS שלושה לייזרים שונים. ניתן להפעיל/לכבות כל לייזר בנפרד בכפתור משלו (ראו תמונה למטה). כולם יכולים גם לפעול בו זמנית אם רוצים. הקורות יהיו במפלס עצמי, כלומר אתה רק צריך לקבע את היחידה עצמה בפלס מתון (בתוך 4 מעלות) והלייזר ייכנס אוטומטית לכוונון אם הוא מותקן באופן כזה שהלייזר לא יכול להתיישר בעצמו, הקרן תתחיל להידלק ולכבות ואור ההטיה המוגזם יאיר.

הפלס מגיעה עם תכונת בטיחות נחמדה גם כן. יש מתג החלקה בחזית היחידה. כאשר אתה מפעיל את הלייזר, אם לא החלקת אותו למיקום הנעול, תגלה שהוא לא יפעיל את הלייזר. אני אוהב את התכונה הזו מכיוון שהיא מונעת ממך להפעיל אותה בטעות בזמן שאתה מניח אותה לאחסון, אך גם לא להדליק אותה בכוונה ואולי להאיר אותה בעיני מישהו.

מבט על לפלס לייזרפלס לייזר בפעולה

קראתי כמה תגובות של לקוחות על כך שהמגנטים חלשים. המגנטים על הלייזר שקיבלתי מספיק חזקים ליחידה הזו. המגנט החזיק את הלייזר במקומו והיה צורך במשיכה טובה כדי להסיר את הכלי. גם בעת התאמת הלייזר נדרש קצת מאמץ להחליק. לא מאמץ עצום, אבל הוא לא יגלוש מעצמו. אולי למתכת אחרת שבה ההתקנה הייתה בעלת תכונות שונות, או שאולי התמזל מזלי.

הנחתי את הלייזר על חצובה ומדדתי את הקורה במרווחים שונים. היו לי בעבר כמה לייזרים זולים יותר שלא היו פולטים קרן שטוחה באמת. הקרן הקרובה ביותר לדיודת הלייזר תהיה המדויקת ביותר, ואז הקו ינוע למעשה מהמפלס ככל שמרחק הקרן גדל. מצאתי את זה מאוד מתסכל והתרשמתי מאוד לראות שהקרן מה- Klein 93LCLS נשארה שטוחה לכל האורך שהיא מוקרנת על פני השטח.

הלייזר האדום בהיר במיוחד כל עוד אתה עובד בבית. גיליתי שהקרן נוטה להיות קשה מאוד לזיהוי עד כדי בלתי אפשרית בעבודה בחוץ בשמש. העין האנושית באופן טבעי רגישה יותר לאור ירוק מאשר אדום (המקבילה הירוקה באמזון), אולם לייזרים אדומים זולים יותר לייצר. אני מאמין שקליין הלכו עם לייזר אדום על הכלי הזה מכיוון שרוב האנשים ישתמשו בו בתוך הבית. אם אתה מחפש משהו שישמש בחוץ, ייתכן שתרצה לוותר על הדגם הזה ולמצוא משהו שיש בו לייזר ירוק במקום.